Thema-avond voor de hele gemeente

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit28-09-2016
Tijd19.30 - 22.00
Locatie
Extra omschrijving

Woensdagavond 28 september is er een thema-avond waar u als hele gemeente welkom bent. Deze avond is voorbereid door de werkgroep van “een verlangen naar meer” (het traject waarin ouders na de doop/het opdragen van hun kind met elkaar in gesprek gaan over geloofsopvoeding).

We gaan deze avond muzikaal met elkaar aan de slag onder leiding van een bekende muzikant, Adrian Roest, de toetsenist van Sela. We schrijven met elkaar een lied wat we ook echt gaan gebruiken in onze eredienst.

We hopen zoveel mogelijk gemeenteleden / generaties te mogen verwelkomen! Iedere generatie in onze gemeente heeft zijn eigen belangrijke rol bij de geloofsopvoeding van de kinderen in onze gemeente. Juist de oudere gemeenteleden zijn belangrijk voor de jongere generaties!

Informatie: Rianne van Ginkel: 06-53769968.