Top 2000 viering in de Ontmoetingskerk

Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit29-12-2019
Tijd16:00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

Top 2000 dienst, zondag 29 december, 16.00 uur.
Thema: “Voel je thuis” na afloop van deze muzikale dienst bent u welkom in onze TOP 2000 café.

TOP 2000 viering 29 december 16.00 uur

“In dit huis is het mooi. Is het constant een zooi. Er is lief, er is leed. Er is zuinig of breed”, zingen Veldhuis en Kemper. Wat betekent het om je ergens thuis te voelen? Hoe voelt ‘thuis’ voor jou? Misschien denk jij aan wegkruipen op de bank met een lekker fleecedekentje of gezelligheid aan tafel. Pantoffels, je eigen kamer, jezelf kunnen zijn…. Maar is dat eigenlijk wel vanzelfsprekend? Ook een interessante vraag. Op 29 december staat de TOP-2000 viering in het teken van het thema ‘Voel je thuis’. We spelen nummers uit de TOP 2000 (en andere popliedjes) die met dit thema te maken hebben. We hopen dat je je thuisvoelt J Wees welkom!

P.S… je pantoffels en fleecedekentje mogen mee!