Uitnodiging kennismaking wijkgemeente Rond de Cunerakerk

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit30-05-2022
Tijd20:00
LocatieKoningskamer
Extra omschrijving

Op maandagavond 30 mei nodigen wij graag iedereen uit die zich de afgelopen 2 jaar bij onze gemeente heeft aangesloten. U bent van harte welkom, ook al heeft u geen persoonlijke uitnodiging ontvangen.

In de Koningskamer kunt u vanaf 20.00 uur onder het genot van koffie & taart kennismaken met andere gemeenteleden en met een aantal leden van de kerkenraad. Dominee Meertens zal meer vertellen over wijkgemeente Rond de Cunerakerk.

Hiernaast gaan we via een spelvorm en op een creatieve manier met elkaar in gesprek. We hopen u te ontmoeten! Wilt u zich, als u dat nog niet heeft gedaan, aanmelden bij Andrea Stolk via andreavanwilligen@gmail.com of tel. 0317-357753?