Geen Vakantie Bijbel Feest in de voorjaarsvakantie

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk PKN breed

Datum activiteit28-02-2020
Tijd13.30
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

Helaas kan het VBF ook in de voorjaarsvakantie niet doorgaan vanwege de corona-maatregelen.

Wat is het al lang geleden dat er een ‘gewoon Vakantie Bijbel Feest’ was! Dit vinden we erg jammer. Als het maar even kan, hopen we in de meivakantie wél een VBF te organiseren. Wellicht zijn er in aangepaste vorm mogelijkheden. Daarvan houden we jullie op de hoogte!

Bij alle bij ons bekende adressen van de kinderen willen we de komende week weer een gezellig tasje bezorgen, net als in de kerstvakantie. Heb je toen niks gekregen? Geef dan gauw je adres door via vbfrhenen@gmail.com en je komt ook op de adreslijst.

Groetjes van het VBF-team, Andrea, Annelies, Berna, Erik, Hans en Joëlle