Vakantie Bijbel Feest

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk PKN breed

Datum activiteit28-12-2018
Tijd13.30 - 16.00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving
Op vrijdagmiddag 28 december zijn alle kinderen van harte welkom in de Ontmoetingskerk voor het Vakantie Bijbel Feest! Na de leuke middag in de herfstvakantie organiseren we in de kerstvakantie opnieuw een gezellige, feestelijke en interkerkelijke middag met allerlei activiteiten. We gaan luisteren naar verhalen, knutselen en zingen. De middag is voor alle kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Neem vooral héél veel vrienden, vriendinnen, kennissen en buurkinderen mee. Alleen met jullie enthousiasme en gezelligheid kan deze middag een succes worden! Tot dan!

Zoals het er nu uitziet hebben we een tekort aan vrijwilligers. We zoeken nog:

  • 2 vrijwilligers die een Bijbelverhaal willen vertellen aan een groep van ongeveer 15 kinderen
  • 1 oppasser voor de jongste kinderen van de vrijwilligers
  • 2 assistenten die een groep kinderen begeleid bij het Bijbelverhaal en het knutselen

Wil jij meewerken aan dit feest? Neem contact op met Geertje Sibbing via 06-55518327 of geertje-89@hotmail.com