Veiling van Beloften

Ontmoetingskerk

Veiling van Beloften 2023 Ontmoetingskerk

Veiling van Belofte… Aanbieden, bieden en ontmoeten… iets van jezelf, iets van een ander, delen met elkaar! Komende startzondag is er een ‘veiling van beloften’ in onze kerk. U kúnt iets goed, u hebt iets en wilt dat delen met anderen? Dat kan.

U belooft bv. een taart te bakken en tijdens de veiling kan er op geboden worden. Of u hebt een vakantiehuisje in de Achterhoek en wil dat een midweekje beschikbaar stellen? Dan kan daar op geboden worden! Financieel zitten er dus twee kanten aan: de één doneert zijn of haar dienst of belofte en de ander betaalt ervoor en dat geld gebruiken we voor een goed doel. Maar eigenlijk is het belangrijkste doel om elkaar te ontmoeten en beter te leren kennen.

De start van een nieuw seizoen is een goed moment om iets bijzonders te doen met elkaar en voor elkaar. We staan stil bij wat je voor een ander kan betekenen. We staan stil bij elkaars talenten. Waar ben je goed in en wat heb je over voor een ander? Daarom organiseren we een Veiling van Beloften. MET elkaar en VOOR elkaar.

Op 10 september na de viering vindt deze veiling van beloften plaats. De veiling is voor alle leden van de Ontmoetingskerk en anderen. Tegelijkertijd is van elkaars talenten genieten èn elkaar ontmoeten een belangrijk uitgangspunt. Mail jullie beloften voor de veiling naar:  startveilingok@gmail.com

Mail: uw naam, wat u aanbiedt en eventueel een richtprijs wat het zou moeten opbrengen, of noteer deze gegevens en geef het aan één van de onderstaande organisatoren.

De beloftes willen we voor 25 augustus compleet hebben.

Het doel

We hebben inmiddels een nieuwe geluidsinstallatie. Die was iets duurder dan begroot. We vullen het gat….

Veilingboekje

Eind augustus of uiterlijk de eerste zondag van september komt een veilingboekje met alle te veilen beloftes online.

Een voorbeeld:

Pannenkoeken eten met je gezin             aangeboden door Anneke en Gerard de Winter

Visje eten en rondleiding door Harderwijk

voor 2 personen                                   aangeboden door Peter en Renske  Breure

Ideeën nodig?

Een strippenkaart om iemands hond uit te laten.

Een zeiltochtje onder begeleiding van een goede zeiler

U kookt een maaltijd voor bv 4 personen bij u thuis

U maakt bijenhotels? Wij veilen ze.

Samen naar een voetbalwedstrijd op kosten van de aanbieder.

U bakt een taart…

U heeft een oldtimer? Biedt een ritje met chauffeur aan.

U bent erg handig met electra en biedt uw diensten voor 4 uur aan.

U houdt van tuinieren en biedt uw diensten voor 4 uur aan.

U heeft een paard en wagen? U biedt aan een middagje te rijden…

Wij hebben er erg veel zin in en zullen jullie de komende weken bestoken met vragen. Hopelijk inspireert het u om iets aan te bieden en in ieder geval om te komen en te bieden.

De startzondagcie