Verlangen naar meer – een “doorstart”?

Rond de Cunerakerk

Bericht voor alle ouders in de gemeente:
Voor een deel van de groepen die hebben meegedaan aan ‘een verlangen naar meer’ geldt dat met de prachtige dienst van 26 mei jl. een einde is gekomen aan het 4-jarig traject.

Echter, de mogelijkheid is er om een ‘doorstart’ te maken en dus met elkaar verder te praten over de (geloofs-) opvoeding van jullie kinderen. De commissie inventariseert op dit moment of er nieuwe groepen gevormd kunnen worden. Dus meld je aan!

Mocht je niet eerder hebben deelgenomen aan dit traject maar het wel fijn vinden om een paar keer per jaar met andere ouders in gesprek te gaan over het leven met (jonge) kinderen dan ben je ook van harte welkom om je hiervoor aan te melden!

Dit kan via riannevanginkel@hotmail.com. Heb je vragen, stuur ook gerust even een mailtje.

NB. De foto’s die gemaakt zijn rondom de dienst van 26 mei zijn via zondagsbrieven Rond de Cunerakerk (met wachtwoord) te bekijken.