Vlammetje van hoop en troost

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit22-11-2020
Tijd11:30 - 13:30
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

Op zondag 22 november gedenken we in de Ontmoetingskerk de leden die zijn overleden in het afgelopen jaar. We doen dat in een viering die om 10.00 uur begint, en die online te volgen is via www.kerkdienstgemist.nl

In andere jaren was er altijd gelegenheid om in die dienst een lichtje op te steken voor degene met wie jij je verbonden voelt. Nu dat dit keer niet kan vanwege de coronarestricties willen we u graag in de gelegenheid stellen om na afloop van de dienst een kaarsje aan te steken. De kerk is open van 11.30 – 13.30 uur voor iedereen. U/ jij kunt gewoon even binnenlopen, een kaarsje opsteken, even zitten, luisteren naar muziek, en er is ook – als u/jij dat wilt – iemand om mee te praten. De openstelling is nadrukkelijk ook voor mensen van buiten de kerk die troost zoeken en een plek van gedenken. Vanzelfsprekend nemen we de coronaregels van afstand in acht. Van harte welkom! Bij vragen: pastoraatOK@pknrhenen.nl