VOLTOOID LEVEN

Ontmoetingskerk

Datum activiteit11-02-2019
Tijd20:00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

In de actualiteit klinkt geregeld de wens naar een wettelijke regeling voor mensen die willen sterven, omdat zij hun leven als voltooid beschouwen. Over die wens, de voors en de tegens, willen we met elkaar in gesprek gaan. We hebben voor ogen: een kringgesprek waarin we benieuwd zijn naar elkaars mening, gedachten en gevoelens. We verkennen de impact: hoe kijken we vanuit ons geloof aan tegen deze ontwikkelingen in de samenleving? Bestaat er zoiets als een kerkelijke visie, of niet? We zien uit naar een boeiend gesprek, niet alleen actueel voor ouderen, maar ook voor jongeren, een gesprek dat ons allemaal aangaat!

Datum : ma. 11 februari 2019, 20.00-22.00 uur, Ontmoetingskerk, zaal 1
Leiding : Merijn Bosman (huisarts),
Ton van Vliet (predikant)
Aanmelden : tov@pknrhenen.nl