Voorstelling ‘Geloof en een hoop zonnepanelen’

Ontmoetingskerk Groene kerk

Datum activiteit15-10-2023
Tijd19:30
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

Voorstelling ‘Geloof en een hoop zonnepanelen’
Op zondag 15 oktober om 19.30 uur spelen verhalenverteller en kerkjournalist Kees Posthumus en multimuzikant Henk van Glabbeek hun voorstelling ‘Geloof en een hoop zonnepanelen’.
In een afwisselende, vrolijke voorstelling wordt met tal van verhalen en liedjes de schepping gevierd, zorgen over de schepping gedeeld en onderzocht hoe wij ons kunnen inzetten voor een duurzame toekomst. Er klinken nieuwe scheppingsverhalen en een groen-gelovige meezinger, er wordt live gekookt en er is eco-fitness. Henk van Glabbeek omlijst dit alles met meditatieve oosterse muziek.
Geloofsgemeenschappen zijn zich terdege bewust van de gevaren die de klimaatcrisis voor de aarde en haar bewoners met zich meebrengt. Er komen in Nederland steeds meer groene synagogen, kerken en moskeeën. Wie gelooft dat de schepping een geschenk van God is, is geroepen daar goed voor te zorgen.
Deze voorstelling is gemaakt in opdracht van de Groene kerken Nederland.
Er is na afloop van de voorstelling tijd voor ontmoeting met koffie/thee.
Spreker: Kees Posthumus en Henk van Glabbeek
Plaats: Ontmoetingskerk
Datum: zondag 15 oktober
Tijd: 19.30 uur
Entree: € 7,50
Aanmelden: tov@pknrhenen.nl