Vrouwen in de Betuwe

Rond de Cunerakerk

Datum activiteit02-10-2022
Tijd19.30 u
Locatie??
Extra omschrijving

Vrouwen uit de Betuwe opgelet!

Zin in een gezellige avond waarin ontmoeting, ontspanning en Bijbelse bemoediging centraal staat? Reserveer D.V. 2 oktober vanaf 19.30 in je agenda en geef je op! Wat is het idee? We zouden graag Betuwse vrouwen vanuit onze gemeente leren kennen om een stukje (gemeente)leven met elkaar te delen. Van geloofsvragen, persoonlijk welbevinden, opvoeding, enz.

Na deze eerste avond willen we kijken hoe we de verbinding met elkaar kunnen houden door maandelijks bij elkaar te komen. Over de praktische en inhoudelijke invulling willen we graag met jullie in gesprek. We kijken uit naar jouw komst! Meld je aan bij ons. Heb je nog vragen, dan horen we het ook graag. Kun je niet op de genoemde datum maar wil je wel op de hoogte gehouden worden, laat het ons weten.

Hartelijke groet,

Janneke van Leeuwen 06-17486446 en/of Yvonne Donken 06-19722806