Welkom aan Tafel

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit27-09-2023
Tijd11.30 - 14.00
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

welkom aan tafel

Welkom aan tafel is een diaconaal project. Ze biedt aan gemeenteleden de mogelijkheid om één keer in de twee weken samen de warme maaltijd te gebruiken. Welkom aan tafel is op woensdag en wordt gehouden in de Ontmoetingskerk. Vooraf, vanaf 11.30 uur, is er gelegenheid om een kopje koffie of thee te drinken. Om 12.30 uur beginnen we aan het driegangenmenu.

Wilt u een keer mee-eten, dan kunt u bellen met het Welkom aan Tafel team, tel.nr. 06 17355533

Wanneer u als vaste bezoeker onverhoopt niet kunt komen, is het mogelijk om woensdagmorgen vóór 9.00 uur af te bellen.

Voor vervoer kunt u ook bellen met het Welkom aan Tafel team.