Wie helpt er met de Dorcas Voedsel Actie?

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Het is bijna Dankdag, dus ook de Dorcas Voedsel Actie staat weer voor de deur.

Deze loopt dit jaar van zondag 3 tot en met zondag 10 november. In de kerken worden op beide zondagen en op Dankdag, woensdag 6 november, goederen ingezameld voor de allerarmsten in Oost-Europa.
Daarnaast doet Coop Duijzer in Achterberg ook dit jaar weer mee.

Zondag 27 oktober delen we de voedsellijstjes uit, met de boodschappen die we nodig hebben voor de voedselpakketten. Gaat u voor een heel pakket, of brengt u een paar artikelen mee? Samen steken we de mensen in Oost-Europa een hart onder de riem!

Naast het meebrengen van boodschappen, mag u natuurlijk ook meehelpen bij de actie. Op zaterdag 9 november van 9:00u tot 16:00u, willen we steeds met twee mensen in de Coop staan om boodschappenlijstjes uit te delen en voedselpakketten in te pakken. Als er genoeg mensen meedoen, staat iedereen er ongeveer twee uur. Ook met een volle agenda is dat goed te doen, en met elkaar maken we de actie zo tot een succes.
Doet u mee?

Opgeven kan bij mij, Ian Daane (idaane@hotmail.com). Bedankt!