Zingen vanuit de ziel(geannuleerd)

Bethel Rond de Cunerakerk Ontmoetingskerk

Datum activiteit01-11-2020
Tijd19:30
LocatieOntmoetingskerk
Extra omschrijving

In verband met Coronamaatregelen geannuleerd

Zingen vanuit de ziel

Iemand heeft ooit gezegd: ‘de ziel is schuw’. Ze komt niet zomaar tevoorschijn. Maar ze leeft wel, diep binnen in je. Hoe maak je daarmee contact? Dat kan onder andere door muziek te maken en klanken door je heen te laten trillen. Juist korte liederen, die je telkens herhaalt, bieden de ruimte om je ziel zich te laten openen. het mooie is, dat die in allerlei tradities zijn te vinden.

Een uurtje zingen, stil zijn en luisteren, in een grote kring in de kerkzaal. Om met een leeg hoofd en een vervuld hart weer verder te gaan. Welkom! En mocht zingen nog verboden zijn in het kader van corona, dan vinden we een andere vorm, en wordt het meer luisteren naar muziek, stilte en een enkele tekst.

Datum:            zondag 1 november, 19:30-20:30 uur

Leiding:           ds. Inge de Jong – Baerends

Muziek:           Gerdien Brunsveld.

Plaats:             Ontmoetingskerk